Gå till innehåll
Färjestad ridklubb
Färjestad ridklubb

Välkommen till klubbens årsmöte

Färjestads ridklubb kallar sina medlemmar till årsmöte 2023 - den 19/2 kl 17.00 i klubbens kafeteria.

Förslag (motion) från enskild medlem skickas till styrelsen@fark.se senast tre veckor före årsmötet.

Verksamhets- och förvaltningsberättelser, revisorernas berättelse, styrelsens förslag och inkomna motioner kommer finnas tillgängliga för medlemmarna senast en vecka före årsmötet via klubbens hemsida.

Du som medlem kan komma åt handlingarna via den här länken: årsmöte 2023 Länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster. . För att få åtkomst behöver du skicka ett mejl till info@fark.se med Årsmöte 2023 som rubrik så får du som är medlem ett lösenord.

Vi bjuder på enklare fika.

Varmt välkomna!

Publicerad: 2023-01-19

Senast uppdaterad: 2023-02-12

Författare: Mari Stål

Besöksadress

Fallängsvägen
654 65 Karlstad

Postadress

Fallängsvägen
654 65 Karlstad

Kontakta oss

info@fark.se